Stolar Bodafors bord

200527

STOLAR, 4 st, design B Fridhagen för Bodafors, svart skinnklädsel, BORD, med 2 iläggsskivor, design B Fridhagen för Bodafors, valnötsfaner, höjd 73, diameter 115, total längd med iläggsskivor 225 cm

Ytslitage på bordet, stolarna med tryckmärken

Rum 4

Stolar Bodafors bord

Budhistorik (2 bud)

887600
900
880023
850

Slutpris SEK:
900
91 EUR, 103 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 888 kr.