Einar Forseth

200519

FORSETH, Einar (1892-1982): (7) Skisser till Svedala kommun, delvis signerade och daterade 1963-65, 17x30 - 68x46 cm
PROVENIENS: Konstnärens familj

Skador

Konst, Måleri

Rum 9

Einar Forseth

Budhistorik (2 bud)

926602
926077

Slutpris SEK:
35 EUR, 40 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.