Matsalsgrupp i gustaviansk stil

200517

MATSALSGRUPP, 6 dlr, gustaviansk stil, 1900-tal, gråmålad, bestående av: skåp, matbord samt 4 stolar, 2 iläggsskivor, skåets höjd 180, 100x45, bordets höjd 75, 130x90, iläggsskivans bredd 51 cm

Bruksslitage

Rum 10

Budhistorik (9 bud)
893139
4 400
894232
4 200
893139
2 800
893176
2 600
893139
2 400

Slutpris SEK:
4 400
443 EUR, 503 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.