Agnes Cleve Blommor på bordet

200516

CLEVE, Agnes (1876-1951): "Blommor på bordet", akvarell, signerad och daterad A Cleve-29, 37x32 cm

Konst, Måleri

Rum 3

Agnes Cleve Blommor på bordet

Budhistorik (7 bud)
904176
904057
1 600
902523
900947
895404

Slutpris SEK:
191 EUR, 215 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.