Agnes Cleve Blomma vid fönstret

200514

CLEVE, Agnes (1876-1951): "Blomma vid fönstret", signerad A. Cleve, akvarell, 41x31 cm

Konst, Måleri

Rum 3

Budhistorik (11 bud)
904862
1 300
904860
904699
904696
900
904694
850

Slutpris SEK:
1 300
131 EUR, 149 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.