Bord Törneman emalj

200512

SOFFBORD, med emaljskiva, Algot Törneman, Seffle möbelfabrik AB, signerad och numrerad P Törneman 5/200 966, brännmärkt undertill, höjd 53, 90x90 cm

Rum 13

Bord Törneman emalj

Budhistorik (2 bud)

887425
884817

Slutpris SEK:
35 EUR, 40 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.