Einar Forseth krita

200510

FORSETH, Einar (1892-1982): "Lasse badar på Utö", signerad, krita, 32x25 cm, med dedikation
PROVENIENS: Konstnärens familj

Rispa

Konst, Måleri, Stockholmiana

Einar Forseth krita

Budhistorik

2013-09-22 kl 17:04
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.