Einar Forseth

200503

FORSETH, Einar (1892-1982): Familjeporträtt, signerade, teckningar, varierande mått; oramade
PROVENIENS: Konstnärens familj

Skador, fläckar

Konst, Måleri

Rum 9

Einar Forseth

Budhistorik (6 bud)
925864
750
924484
700
917480
450
917468
915228

Slutpris SEK:
750
72 EUR, 80 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.