Einar Forseth teckningar

200497

FORSETH, Einar (1892-1982): Vänporträtt: bla Evert Taube, Carl Malmsten, signerade, teckningar, varierande mått; oramade
PROVENIENS: Konstnärens familj

Skador

Konst, Måleri

Rum 9

Einar Forseth teckningar

Budhistorik (8 bud)
922339
1 600
926251
922339
1 400
926150
1 300
922339

Slutpris SEK:
1 600
161 EUR, 183 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.