Bord med stenskiva

200374

BORD, med stenskiva, 1900-tal, förgyllt, höjd 80, 87x44 cm

Rum 10

Bord med stenskiva

Budhistorik (12 bud)
889757
889752
889749
1 900
889736
1 800
889747
1 800

Slutpris SEK:
222 EUR, 252 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.