Hermès, Paris, handväska "Kelly 32", svart

200369

HERMÈS, Paris, handväska "Kelly 32", svart, hårt kalvskinn "Veau Box", rundade sömmar utåt "retourné", spänne och lås i blank gulmetall, nyckelhållare med nycklar, axelband, handgjord, stämpelmärkt HERMÈS PARIS, artisanstämplad 34, inringat X, 23 x 32 x 18 cm, axelband 87 cm, tillhörande dustbags i original

Smärre slitage

Ändringar/tillägg

Fashion

Hermès, Paris, handväska

Budhistorik (13 bud)
920618
25 000
920617
24 000
920616
23 000
920613
22 000
920352
21 000

Slutpris SEK:
25 000
2 518 EUR, 2 860 USD
Utropspris SEK:
24 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.