Rembrandt kopia efter

200346

REMBRANDT, kopia efter: Christ Carried to the Tomb (B.84), etsning och torrnål, 12,8x10,5 cm, stämplar på baksidan, bl a Kupferstich Samlung der Königl Museen, oramad i passepartout

Monter 29

Rembrandt kopia efter

Budhistorik

2013-09-01 kl 21:18
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.