Skrivskåp omkring 1800

200340

SKRIVSKÅP, med vitrinöverdel, omkring 1800, fanérat i mahogny, beslag i förgylld mässing, höjd 217, 114x53 cm

Smärre fanérskador, lös listdel medföljer, smärre renoveringar, nycklar saknas

Ändringar/tillägg
Nyckel till inredning finns att avhämta vid Utlämningen

Rum 3

Skrivskåp omkring 1800

Budhistorik (9 bud)
888039
4 600
888038
4 400
888037
4 200
888036
888035
3 800

Slutpris SEK:
4 600
439 EUR, 494 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.