Spegel Karl Johan

200338

SPEGEL, Karl Johan, bonat lövträ, träskuren och delvis förgylld dekor, 170x84 cm

Dekorelement saknas, ytskador, bakstycke saknas, glas med fläckar

Speglar

Visas på begäran

Spegel Karl Johan
Budhistorik (5 bud)
889033
900
880032
850
880032
887757
880032

Slutpris SEK:
900
86 EUR, 97 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.