Blombord nyrokoko

200335

BLOMBORD, i form av konsolbord, 1800-talets andra hälft, nyrokoko, bemålat, insats i metall, höjd 78, 102x47 cm

Slitage

Rum 1

Blombord nyrokoko

Budhistorik (10 bud)
888672
888671
888670
888657
750
888655
700

Slutpris SEK:
143 EUR, 161 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.