Einar Forseth blandteknik

200256

FORSETH, Einar (1892-1982): (6) Skisser: "Grimsta skolan", de flesta signerade och daterade Einar Forseth 1956, blandteknik, varierande mått ; oramade
PROVENIENS: Konstnärens familj

Konst, Måleri

Rum 9

Einar Forseth blandteknik

Budhistorik (1 bud)

913818
2013-09-14 23:50:45

2013-09-21 kl 21:21
Slutpris SEK:
29 EUR, 32 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.