Mulberry, England, ryggsäck, 1990-tal

200113

MULBERRY, England, ryggsäck, 1990-tal, kastanjefärgat präglat skinn, stämpelmärkt Mulberry MADE IN ENGLAND, 42 x 40 x 14 cm, tillhörande dustbag i original

Smärre slitage

Ändringar/tillägg

Fashion

Budhistorik (27 bud)
920800
7 000
920811
7 000
920800
6 600
920796
6 400
920796
6 200

Slutpris SEK:
7 000
668 EUR, 751 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.