Einar Forseth blandteknik

200005

FORSETH, Einar (1892-1982): Skiss: "Coventry Cathedral, proposed Altar-table" signerad och daterad Einar Forseth 1960, krita och blyerts, 57x37 cm; oramad
PROVENIENS: Konstnärens familj

Konst, Måleri

Rum 9

Einar Forseth blandteknik

Budhistorik (7 bud)
926938
600
927928
550
926938
500
927927
450
926938

Slutpris SEK:
600
60 EUR, 69 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.