Einar Forseth blandteknik

200001

FORSETH, Einar (1892-1982): Skiss: Vi möts igen, signerad och daterad Einar Forseth 1944, blandteknik på smörpapper uppklistrat på kartong, 33x88 cm; oramad
PROVENIENS: Konstnärens familj

Skador

Konst, Måleri

Rum 9

Einar Forseth blandteknik

Budhistorik (27 bud)
927484
927489
927484
927487
1 900
927484
1 800

Slutpris SEK:
222 EUR, 252 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.