Ulrica Hydman-Vallien akvarell

199991

HYDMAN VALLIEN, Ulrica (född 1938): Djurkomposition, signerad och daterad Ulrica HV 72, akvarell, 70x100 cm

Reva, spikhål i hörnen

Konst, Måleri

Rum 9

Budhistorik (5 bud)
893432
950
893430
893429
500
893428
450
893247

Slutpris SEK:
950
91 EUR, 102 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.