Carl Andersson oljemålning

199982

ANDERSSON, Carl (1888-1952): Vinterlandskap, signerad Carl Andersson, olja på pannå, 60x76 cm

Konst, Måleri

Rum 3

Carl Andersson oljemålning

Budhistorik (1 bud)

899602
2013-09-06 23:12:45

2013-09-10 kl 14:32
Slutpris SEK:
30 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.