Emilio Pucci, Florens, klänningstunika, 2000-tal

199978

EMILIO PUCCI, Florens, klänningstunika, 2000-tal, komposition 100% rayon, grafiskt mönster, etikettmärkt EMILIO PUCCI FIRENZE, enligt etikett storlek I 44 F 42 GB-USA 10 B, CH, D, DK 40, mått: övervidd 88 cm, midjevidd 90 cm, stuss 100 cm, raglanärm 43 cm, hellängd mitt bak 97 cm; smärre slitage

Ändringar/tillägg

Fashion

Budhistorik (4 bud)

917627
914882
912034
600
909701

Slutpris SEK:
151 EUR, 172 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.