Christian Dior, Paris, kuvertväska, svart rips

199945

CHRISTIAN DIOR, Paris, kuvertväska, svart rips, dekorativ rosett i skinn mitt fram, stämpelmärkt Christian Dior, 20 x 33 x 1,5 cm
PROVENIENS: Skådespelerskan Karin Ekelund

Smärre slitage

Ändringar/tillägg

Fashion

Budhistorik (5 bud)
920663
500
920659
450
920608
920298
912556

Slutpris SEK:
500
48 EUR, 54 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.