Georg Pauli akvarell

199913

PAULI, Georg (1855-1935): Torgscen, signerad och daterad G Pauli 1920, akvarell, 30x48 cm; oramad
Proveniens: Konstnären Einar Forseth

Fläckar, skador

Konst, Måleri

Rum 9

Georg Pauli akvarell

Budhistorik (3 bud)

902345
898669
898545

Slutpris SEK:
95 EUR, 107 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.