Missoni, Ottavio (Italien, född 1921): Komposition

199857

MISSONI, Ottavio (Italien, född 1921): Komposition, textil på plexiglas, signerad och daterad Missoni 83, numrerad 5/25, 73 x 73 cm

Ändringar/tillägg

Fashion, Konst

Budhistorik (17 bud)
920156
5 000
919642
4 800
919642
4 400
919493
4 200
916050

Slutpris SEK:
5 000
504 EUR, 572 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.