Einar Forseth oljemålning

199823

FORSETH, Einar (1892-1982): Till havs, signerad Forseth, olja på pannå, 32x54 cm
PROVENIENS: Konstnärens familj

Konst, Måleri

Fack 13

Einar Forseth oljemålning

Budhistorik (6 bud)
920584
550
920580
500
920579
450
920574
920572

Slutpris SEK:
550
52 EUR, 59 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.