Chanel, Paris, clips, 2 par, 1980-tal

199767

CHANEL, Paris, clips, 2 par, 1980-tal, imiterade vita pärlor med gulmetall, stämpelmärkta CHANEL1984/ 2 5 MADE IN FRANCE, längd 2 cm, tillhörande ask i original

Smärre slitage

Ändringar/tillägg

Fashion

Budhistorik (27 bud)
920564
920557
1 900
920563
1 900
920557
1 800
920560
1 700

Slutpris SEK:
201 EUR, 229 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.