Einar Forseth oljemålning

199709

FORSETH, Einar (1892-1982): "Vårlandskap, Provence", signerad Forseth, olja på duk, 53x72 cm
PROVENIENS: Konstnärens familj

Konst, Måleri

Rum 2

Einar Forseth oljemålning

Budhistorik (10 bud)
925894
925760
1 800
925759
1 300
925758
925757

Slutpris SEK:
302 EUR, 343 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.