Einar Forseth blyerts

199708

FORSETH, Einar (1892-1982): "Axel Fridell i London 1934", signerad och daterad E Forseth 1934, blyerts på papper, 26x20 cm
PROVENIENS: Konstnärens familj

Konst, Måleri

Fack 8

Einar Forseth blyerts

Budhistorik (20 bud)
926844
926841
2 800
926830
2 600
926615
2 400
925301

Slutpris SEK:
286 EUR, 322 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.