Einar Forseth akvarell

199702

FORSETH, Einar (1892-1982): "Min bror Olle", signerad och daterad Einar Forseth 1913-14, akvarell, 25x21,5 cm
PROVENIENS: Konstnärens familj
UTSTÄLLD: Prins Eugens Waldemarsudde

Konst, Måleri

Rum 3

Einar Forseth akvarell

Budhistorik (15 bud)
925893
1 700
926316
1 600
925893
926313
925893
900

Slutpris SEK:
1 700
162 EUR, 182 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.