Gösta Hallencreutz

199589

HALLENCREUTZ, Gösta (1881-1952): Troligen Ur Fredmans Epistlar, olja på pannå, osignerad, 30x157 cm
Proveniens: Restaurang Kristina i Gamla Stan

Skador

Konst, Måleri

Rum 4

Gösta Hallencreutz
Budhistorik (17 bud)
904820
4 400
904614
4 200
904816
4 200
904614
904788
3 800

Slutpris SEK:
4 400
420 EUR, 472 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.