Pelle Swedlund olja

199574

SWEDLUND, Pelle (1865-1947): Das Genter Tor i Brügge, Belgien, signerad med initialer PS, olja på duk, 52,5x63,5 cm

Konst, Måleri

Rum 1

Pelle Swedlund olja

Budhistorik (1 bud)

903068
2013-09-09 11:38:56

2013-09-15 kl 13:15
Slutpris SEK:
101 EUR, 114 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.