Jenny Nyström

199467

NYSTRÖM, Jenny (1854-1946): Historieberättaren - illustration till Harriet Beecher Stowes Onkel Toms stuga, 1890-tal, monogramsignerad JN, akvarell och tusch, 15,5x24,5cm

Konst, Måleri

Kundcenter

Jenny Nyström

Budhistorik (29 bud)
900002
7 000
900001
6 800
899997
6 600
900000
6 600
899997
6 400

Slutpris SEK:
7 000
668 EUR, 751 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.