Jenny Nyström

199465

NYSTRÖM, Jenny (1854-1946): I tankar- illustration till Harriet Beecher Stowes Onkel Toms stuga, 1890-tal, monogramsignerad JN, tuschlavering, 15,5x13 cm

Konst, Måleri

Kundcenter

Jenny Nyström

Budhistorik (14 bud)
900393
3 200
900354
900354
2 600
898727
2 400
892663

Slutpris SEK:
3 200
307 EUR, 360 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.