Jenny Nyström

199463

NYSTRÖM, Jenny (1854-1946): Skyddsängel, signerad Jenny Nyström, akvarell med täckvitt, 23,5 x14 cm

Konst, Måleri

Monter 17

Jenny Nyström

Budhistorik (24 bud)
900168
5 800
900167
5 600
898873
5 400
898485
5 200
895526
5 000

Slutpris SEK:
5 800
556 EUR, 653 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.