Jenny Nyström

199458

NYSTRÖM, Jenny (1854-1946): Gåvan - illustration till Harriet Beecher Stowes Onkel Toms stuga, 1890-tal, monogramsignerad JN, tuschlavering med täckvitt, 23,4x14,5 cm

Konst, Måleri

Monter 17

Jenny Nyström

Budhistorik (17 bud)
900172
5 400
898491
5 200
900171
5 000
898491
4 800
900170
4 600

Slutpris SEK:
5 400
544 EUR, 618 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.