Jenny Nyström

199448

NYSTRÖM, Jenny (1854-1946): Förtvivlan - illustration till Harriet Beecher Stowes Onkel Toms stuga, 1890-tal, monogramsignerad JN, tusch med täckvitt, 14x12 cm

Konst, Måleri

Kundcenter

Jenny Nyström

Budhistorik (21 bud)
900436
4 400
900632
4 200
900436
898495
3 800
898495
3 200

Slutpris SEK:
4 400
443 EUR, 503 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.