Jenny Nyström

199426

NYSTRÖM, Jenny (1854-1946): Efterlyst - illustration till Harriet Beecher Stowes Onkel Toms stuga, 1890-tal, monogramsignerad JN, tuschlavering med täckvitt, 12x13,5 cm

Konst, Måleri

Kundcenter

Jenny Nyström
Budhistorik (11 bud)
900599
3 800
892673
3 600
900581
3 400
892673
3 200
900577

Slutpris SEK:
3 800
383 EUR, 435 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.