Jenny Nyström

199241

NYSTRÖM, Jenny (1854-1946): Predikan - illustration till Harriet Beecher Stowes Onkel Toms stuga, 1890-tal, monogramsignerad JN, tuschlavering med täckvitt, 17,5x28,5 cm

Konst, Måleri

Kundcenter

Jenny Nyström

Budhistorik (17 bud)
900195
5 200
900197
5 200
900195
5 000
900194
4 800
900193
4 600

Slutpris SEK:
5 200
496 EUR, 558 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.