Jenny Nyström tusch

199237

NYSTRÖM, Jenny (1854-1946): Arbetare - illustration till Harriet Beecher Stowes Onkel Toms stuga, 1890-tal, monogramsignerad JN, tusch, 20x12 cm

Fläckar

Konst, Måleri

Kundcenter

Jenny Nyström tusch

Budhistorik (4 bud)

892660
1 300
900246
892660
890075

Slutpris SEK:
1 300
131 EUR, 149 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.