Jenny Nyström

199211

NYSTRÖM, Jenny (1854-1946): Dam med parasoll, monogramsignerad JN, akvarell och tusch, 16x11 cm

Konst, Måleri

Kundcenter

Jenny Nyström

Budhistorik (9 bud)
892672
900593
2 800
892672
2 600
900591
2 400
892672

Slutpris SEK:
302 EUR, 343 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.