Jenny Nyström

199205

NYSTRÖM, Jenny (1854-1946): På bar gärning - illustration till Harriet Beecher Stowes Onkel Toms stuga, 1890-tal, monogramsignerad JN, tuschlavering, 20,5x12 cm

fläckar

Konst, Måleri

Kundcenter

Jenny Nyström

Budhistorik (17 bud)
892677
3 200
900587
892677
2 800
900586
2 600
892677

Slutpris SEK:
3 200
322 EUR, 366 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.