Jenny Nyström

199203

NYSTRÖM, Jenny (1854-1946): Kökssysslor - illustration till Harriet Beecher Stowes Onkel Toms stuga, 1890-tal, monogramsignerad JN, akvarell och tusch, 20,5x12 cm

Konst, Måleri

Kundcenter

Jenny Nyström

Budhistorik (31 bud)
900555
6 800
900560
6 600
900555
6 400
900408
6 200
900408
6 000

Slutpris SEK:
6 800
649 EUR, 730 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.