K Ekdahl-Askim oljemålning

199036

EKDAHL-ASKIM, Konrad (1910 - 2002): Motiv från Bohuslän - trädallé, signerad K Ekdahl, olja på duk uppklistrad på pannå, 60x71 cm

Konst, Måleri

Fack 15

K Ekdahl-Askim oljemålning

Budhistorik (16 bud)
892986
3 800
892984
3 600
892984
3 200
892974
892982
2 800

Slutpris SEK:
3 800
383 EUR, 435 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.