K Ekdahl-Askim oljemålning

199030

EKDAHL-ASKIM, Konrad (1910 - 2002): Motiv från Bohuslän, signerad K Ekdahl, olja på pannå, 60x70 cm

Konst, Måleri

Rum 15

K Ekdahl-Askim oljemålning

Budhistorik (8 bud)
886953
886716
886711
900
886710
886702
750

Slutpris SEK:
121 EUR, 137 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.