Konrad Ekdahl-Askim oljemålning

199023

EKDAHL-ASKIM, Konrad (1910-2002): Motiv från Bohuslän, signerad K Ekdahl, olja på duk uppfodrad på pannå, 80x59 cm

Konst, Måleri

Rum 1

Budhistorik (4 bud)

887162
881761
881760
600
879962

Slutpris SEK:
144 EUR, 169 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.