Isaac Grünewald etsning

198646

GRÜNEWALD, Isaac (1889-1946): Kvinna på balkong, signerad Isaac i plåten samt Isaac Grünewald på passepartoun, etsning, 24,5x12 cm

Fack 2

Isaac Grünewald etsning

Budhistorik (10 bud)
892854
2 800
885760
2 600
891409
2 400
885760
883953
1 900

Slutpris SEK:
2 800
282 EUR, 320 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.