Carl Fredric Reuterswärd tempera

198645

REUTERSWÄRD, Carl Fredric (född 1934): "Biljard", monogramsignerad CFR, daterad a tergo 1961-62, lack/tempera, 27x22 cm

Konst, Måleri

Monter 5

Budhistorik (55 bud)
892952
20 000
892956
19 500
892952
19 000
892950
18 500
892950
18 000

Slutpris SEK:
20 000
2 014 EUR, 2 288 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.