Ludvig Richarde oljemålning

198644

RICHARDE, Ludvig (1862-1929): Marint motiv, signerad och daterad L Richarde 81, olje på duk, 32x49,5 cm

Konst, Måleri

Rum 2

Ludvig Richarde oljemålning

Budhistorik (16 bud)
892920
883082
892916
883082
1 900
892912
1 800

Slutpris SEK:
222 EUR, 252 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.