Madeleine Pyk litografier

198509

PYK, Madeleine (född 1934): (2) "Vännerna i Nice", signerad och numrerad M. Pyk 247/250, "Stockholm", signerad och numrerad M Pyk 179/250, färglitografier, bildmått 49x39 resp 41x47 cm; oramade

Rum 9

Madeleine Pyk litografier

Budhistorik (24 bud)
904683
904682
904681
1 900
904680
1 800
904679
1 700

Slutpris SEK:
210 EUR, 236 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.